21 denní Neurografická výzva 1-21.6.2024

„21 denní Neurografická výzva!“ – od 1. do 21. června 2024

O co jde a jak bude 21 denní Neurografická výzva probíhat?

Online setkání:

1) 1.6.2024, 16-19.30 hodin na online začátku – zde vám vysvětlím principiální postup a zahájíme společnou neurografickou kresbou.

2) 8.6.2024, 16-17.30 hodin na online 2. setkání – budeme sdílet svoje zkušenosti, dotazy.

3) 14.6.2024, 16-17.30 hodin na online 3. setkání – budeme sdílet svoje zkušenosti, dotazy.

4) 21.6.2024, 16-19 hodin na online 4. setkání – budeme sdílet svoje zkušenosti, zážitky, uvědomění z cesty NG 21 denní výzvou.

Před zahájením výzvy vám zašlu formulář, do kterého si budete moci každý den výzvy zapisovat.

Po celou dobu výzvy budeme společně součástí WhatsApp skupiny – pro podporu, dotazy a inspiraci.

Proč právě 21 dni? 

Náš mozek je během 21 dní změnit propojení a počet neuronů, zrychlit proudění energie v nich. To vede ke zlepšení řeči, sluchu, myšlení, učení.. 21 dní je vyzkoumaný počet dní na změnu návyků.. 

Pro koho je NG 21 denní výzva určená?

Pro všechny neurografické nadšence, kteří prošli minimálně neurografickým koučinkem nebo NG seminářem Život v harmonii pomocí Neurografické kresby nebo kurze Uživatel NG.

Připojte se k nám a objevte sílu a kreativitu vaší mysli!

Těšíme se na setkání s vámi!

S radostí Hana Rakušanová – Neuro Master (Instruktor Neurografiky a Estetický kouč)

Cena: 2100,- Kč. 

P.S.

Touto výzvou jsem osobně prošla v březnu 2023, kreslila jsem brzy ráno, když ještě rodina spala. Kreslila jsem pozdě v noci na hotelu.. Mnohokrát jsem se setkala s vnitřním odporem, s vnitřním kritikem. Ale jsem šťastná, že jsem to nevzdala a vydržela. Setkala jsem se s nezpracovanými, odloženými vzpomínkami z tohoto života, s přírodními živly, rodovými tématy i se svojí duší a vyšším já. Byly to pády i vzlety. Nikdy na to nezapomenu. Hodně mě to ovlivnilo. Jako Instruktorka Neurografiky a Estetický kouč už jsem touto výzvou provedla několik lidí. Nyní jsem připravená ji sdílet ve skupině a moc se na to těším.

Osobně pro vás:

Každý jsme originál, každý na této 21 denní NG výzvě můžeme najít něco jiného, jedinečného, obohacujícího.. Později jsem to označila za „lovení perel ze dna“. Přidejte se a pojďte vylovit ty svoje perly..

Hana Rakušanová
Pomáhám lidem uvolnit napětí z mysli, těla i duše - obnovit spojení sami se sebou - najít své pravé Já. Jsem - Instruktorka Neurografiky - facilitátorka rodinných konstelací a OSHO meditací - cvičitelka jógy - REIKI mistr-učitel